zmiany w życiu

Wczoraj zapadła decyzja o wypowiedzeniach w firmie. Po latach pracy firma ograniczyła się do klientów z branży motoryzacyjnej. Motoryzacja najostrzej odczuła kryzys. Przjęcia przez inne firmy, zwolnienia, strach przed podejmowaniem decyzji finansowych. Od czego zaczyna się cięcia? Od reklamy, marketingu. I tak zostaliśmy odcięci. Już miesiąc bezpłatnych urlopów wiele zmienił w stosunkach pracowych. W senie finansowym pomógł tylko minimalnie. I tak październik zaczął się 3-miesięcznym wypowiedzeniem. Wiem, że jeśli w tym czasie coś zacznie się dziać będę tu pracować nadal. A może powinnam jednak zacząć samodzielnie? Ciągle budzi to we mnie strach. Zwłaszcza niesystematyczne dochody. A kredyty nie są niesystematyczne, są miesiąc w miesiąc. Nie ma przebacz.

Jakie samopoczucie? Dziwne: trochę otumaniona, trochę pobudzona, trochę agresywna, trochę smutna… a trochę przepełniona nadzieją, że teraz może być tylko lepiej.

Bipolar, jak nic 😀

Reklamy

Jedna odpowiedź to “zmiany w życiu”

  1. marsjanka Says:

    Matrioszka, do przodu! Sama najlepiej wiesz, co do tej pory było nie tak – chwytasz więc teraz wiatr w żagle – i prujesz do przodu, nie bój się, sama sobie sterem, żeglarzem, … śrubokrętem – / – lub – / hamulcem – nie bój się, Matrioszka! Jesteś zwrotna, za pan brat z przyrodą, naturalnie silna i mądra – bierz, co czasy niosą, nie martw się do przodu i działaj zgodnie z duchem czasu – do takich jak Ty świat należy, zdobędziesz co trzeba, bo tak juz masz, że wychodzisz na swoje. Wiem o tym, bo wiem, że jesteś wyjątkowa, wyjątkowo mocna, przenikliwa, wrażliwa, nieprzegrywająca, Ty to Ty! Bierz się za nowe, nie bój się, do jasnej cholery, nie ma się czego bać, oprócz samego siebie. Pozdro serde

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: