Odkrycie

Dziś, o poranku, dokonaliśmy z Mężem interesującego odkrycia. Doszliśmy do wniosku, z czego wynika róznica między młodością a starością. Z zapachu w sypialni! Kiedyś to były olejki do masażu erotycznego. A teraz maści z kamforą 🙂 Bo tak się nieprzyjemnie składa, że oboje nas połamało. Męża w okolicy barku, mnie gdzieś pomiędzy łopatką a kręgosłupem. Starość jest straszna <lol> I tak sobie dziś spędzimy pewnie upojny wieczór smarując obolałe miejsca.

Fajnie minął nam długi weekend. Trochę pospaliśmy, trochę pobyliśmy w ogrodzie i najważniejsze: wielkie sprzątanie. Fakt zajęło 2 dni, ale jak się zrobiło czyściutko i fajnie 😉

Na 3 dni przyjechały Dzieciaki. I chyba też, mimo mieszanej pogody, wyjechali zadowoleni.

Musimy coś zrobić na grobie. Mamy różne koncepcje zabudowy (nietypowej), które trzeba będzie omówić z kamieniarzami.  I trzeba się będzie pośpieszyć, bo po tych intensywnych deszczach część piachu spłynęła do środka. Dlatego osobiście mam koncepcję, żeby mnie nie tylko spalić, ale również rozsypać w różnych, ważnych dla mnie miejscach. I problem utrzymania grobu odpada i Rodzina się nie męczy latając by podlać kwiatki. A chciałabym być rozsypana w ciepłych krajach, więc kwiatków powinnam mieć dostatek:)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: